Ny byggare i Spanien

sim

Ny medlem
Hej
Har köpt en tomt i Spanien för att bygga ett hus samt anlägga mindre olivodling.
Undrar om någon annan gjort något liknande,då vi kanske kunde utbyta erfarenheter.
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].
Va kul, hade själv planer på att ta över en olivodling, var och tittade på den och allting var nästan klart, tyvärr så köpte en granne till den spanska säljaren den innan jag hade kommit till skott. Grämer mig att jag inte var snabbare!
 

Nya trådar

Back
Toppen