Vigselförrättare i Torrevieja?

Camikal

Ny medlem
Hej.
Vi vill gifta oss i Torrevieja i juni och behöver en vigselförrättare. Någon som vet var vi kan finna en? Har hört med konsulat och svenska kyrkan.
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].
En notarie kan ju gifta folk i Spanien. hur det gàr till vet jag inte men kila upp pà en notaria opch fràga vad ni behöver.
certifikat pà att ni Är ogifta etc lär ju behövas.
 

Nya trådar

Back
Toppen