Torre de la Horadada

Anna-Karin

Ny medlem
Hej
Jag och min man funderar på att köpa ett nybyggt Townhouse i Torre de la Horadada. Vi har förstått att det är ett ganska så lugnt ställe framförallt under vinterhalvåret. Är det någon som har erfarenhet att hyra ut sin bostad i detta område? Hur många veckor per år är det rimligt att tro sig kunna hyra ut? Är det ngn som känner till en bra uthyrningsfirma?
Har googlat runt lite för att få information om området men det finns inte så mycket skrivet om det. Tar tacksamt emot bra att vet info om Torre de la Horadada.

:)
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].

Nya trådar

Back
Toppen