se allsvensk fotboll, var?

AndreasEsto

Ny medlem
Någon som har ett tips på var man kan se allsvensk fotboll i Torrevieja? Helst Punta Prima - La Zenia området men går alldeles utmärkt inne i Torrevieja också. Tacksam för tips på platser.
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].
Finns en irländsk pub uppe på gatan i La Mata,,Dom visar fotboll,,Kanske bara engelsk??Vet ej,,
Annars slår jag ett slag för Sat&plus TV-Erbjudande,,Detta hade jag köpt om jag ägt en våning här i Torre..Ska försöka deala med ägaren som vi hyr av till ev..nästa år..''
Vad sägs om alla svenska sportkanaler C-Moore..All annan tv,,Sverige-Norge-Danmark-Finland,,Boxen 150euro,,Engångskostnad,,
24 euro per månad för rubbet,,Endast dom månader du-ni är där,,
Likaså 15 euro per månad för ett bra Wifi,,Bara per månad när man är där,,
Kanonbilligt jämförelse med Sverige,,
 
Någon som har ett tips på var man kan se allsvensk fotboll i Torrevieja? Helst Punta Prima - La Zenia området men går alldeles utmärkt inne i Torrevieja också. Tacksam för tips på platser.
Hej ring Matkassenspanien 6857657663 dom brukar visa fotboll ligger La Zenia
 

Nya trådar

Back
Toppen