Orange 4g en casa wifi - funkar?

DavidHW

Ny medlem
Orange har väldigt bra deal med 4g mobilt bredband nu. Ca 35 euro per månad 35 GB, möjlighet att pausa 6 månader.

Någon som har erfarenhet av det? Har sett någon varning här men har även hört annat. Vore intressant att höra från fler.
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].
För den som undrar, kan jag nu ge ett svar på min egen fråga: det verkar funkar hur bra som helst.

Snabbt, smidig installation, bra service i butiken.
 

Nya trådar

Back
Toppen