Någon Som åker Bil Mellan Torrevieja-alicante?

Status
Stängd för vidare inlägg.

shilpa

Ny medlem
Hej jag ska börja studera i alicante och ser om någon bor i torrevieja och pendlar om dagarna. Då bussen inte passar min sons tider så jag har svårt att hinna hem. Betalar gärna genom splittrad bensin.
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].
Status
Stängd för vidare inlägg.

Nya trådar

Back
Toppen