Barnflicka FINNES!

TessThi

Ny medlem
Hej är en över social asiatisk tjej på 20år. Jag och min fästman har planer på att flytta till Gran canaria. Vi söker jobb och bostad.

Jag har jobbat på förskola ca. 3år totalt med barn mellan 1-5år. Jag har tidigare erfarenheter inom barnvakt då jag har jobbat med spädbarn upp till 12år.
Jag brinner för att ta hand om andra människor, då jag har varit volontär inom nattvandring för unga tjejer. United sisters från fryshuset här i Stockholm. Kommer även kunna ta kurser inom barn och fritid här i stockholm om det skulle vara ett krav.

Jag är alltid jätte glad och ser positivt på många saker, min humor och fantasi är enorm. Jag älskar att måla, pyssla, gå promenader, spela fotboll men det jag älskar mest av allt är att baka och laga mat. thumb

Min fästman Micke har utbildning inom bygg och måleri och är jätte trevlig!

Låter jag/vi intressanta så hoppas jag att du slänger iväg ett mail så hörs vi snart. Jag har skype så kan visa mig live. Krävs CV så skickar jag det direkt.

Mvh Tess Blanck från Stockholm
[email protected]
+46 760 949 816
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].

Nya trådar

Back
Toppen