Att göra på Teneriffa?

lisa_j

Ny medlem
Ok, fick precis veta att jag blir bjuden på en resa till Teneriffa. ;;;) (via deal på Groupon)
Trevligt för mig! Men det blir boende på hotell en vecka så jag är rädd att det blir lite väl "standard". Jag vill hitta något annat att göra än att bara sitta och dega bland alla turister, så alla tips på aktiviteter är välkomna. Utgår från Callao Salvaje/Adeje. Tack på förhand!
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].

Nya trådar

Back
Toppen