Arbete sökes på Costa del Sol

Status
Stängd för vidare inlägg.

JoGus

Ny medlem
God förmiddag!

Jag är en kille på 29 år som precis hittat till detta forum.

Jag är intresserad av att hitta ett arbete här på Costa del Sol, gärna i närheten av Marbella då jag sedan 1 ½ år bor i Nueva Andalucia och jobbar i Puerto Banus. Jag har under denna tid jobbat inom mäklarbranchen och som för många mäklarfirmor så går det tungt just nu, med försenade löneutbetalningar som följd. Kort sagt en ohållbar situation, både för mig och min hyresvärd ;)

Jag har tidigare jobbat med lager/logistik samt försäljning de senaste 10 åren i Sverige, och när jag fick en möjlighet att jobba i Spanien så bar det av direkt då jag inte är främmande för att uppleva nya saker.

Jag talar tyvärr ingen spanska men flytande engelska och är intresserad av det mesta i jobbväg. Skicka gärna ett meddelande här eller till [email protected].
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].
Status
Stängd för vidare inlägg.

Nya trådar

Back
Toppen